Property Sale
Sale
$187,000
Sq Ft1,216DeedBook 18363, Page 1852Recorded3/12/2021
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,414 | +5.2% |
| 2024 | $3,244 | -12.1% |
| 2023 | $3,690 | +0.4% |
| 2022 | $3,673 | +4.5% |
Year Built: 1987
903 Arlington Drive
Residential
807 Arlington Drive
Residential
1202 Arlington Drive
Residential
1804 Breckenridge Place
Residential
1106 Arlington Drive
Residential