Property Sale
Sale
$252,000
From:
To:
Sq Ft1,929DeedBook 17173, Page 1470Recorded7/13/2018
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1997
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,870 | +5.3% |
| 2024 | $4,627 | -9.5% |
| 2023 | $5,111 | +0.4% |
| 2022 | $5,088 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1997
3104 Jockey Hollow Drive
Residential
2602 Secretariat Place
Residential
5004 Trotters Way
Residential
3504 Equestrian Way
Residential
1706 Aqueduct Court
Residential