Property Sale
Sale
$127,915
DeedBook 5596, Page 551
Year Built: 1998
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,455 | +5.3% |
| 2024 | $5,183 | -7.8% |
| 2023 | $5,621 | +0.4% |
| 2022 | $5,596 | +4.5% |
Year Built: 1998
4002 Galloping Hill Lane
Residential
1503 Pegasus Court
Residential
3802 Galloping Hill Lane
Residential
4203 Galloping Hill Lane
Residential
4104 Galloping Hill Lane
Residential