Property Sale
Sale
$225,000
From:
To:
Sq Ft1,938DeedBook 16059, Page 736Recorded4/21/2015
From:
To:
Year Built: 1998
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,016 | +5.3% |
| 2024 | $5,716 | +9.0% |
| 2023 | $5,243 | +0.4% |
| 2022 | $5,220 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1998
5101 Trotters Way
Residential
5504 Belmont Court
Residential
4702 Saddleback Lane
Residential
3903 Galloping Hill Lane
Residential
2804 Jockey Hollow Drive
Residential