Property Sale
Sale
$225,000
DeedBook 4686, Page 99
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,372 | +5.3% |
| 2024 | $9,847 | +15.5% |
| 2023 | $8,525 | +0.5% |
| 2022 | $8,486 | +4.7% |
Year Built: 1960
1813 Merrimac Drive
Residential
1878 Skiff Court
Residential
1109 Dove Street
Residential
1013 Topaz Drive
Residential
1858 Merrimac Drive
Residential