Property Sale
Sale
$41,000
DeedBook NaN, Page NaN
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,688 | +5.2% |
| 2024 | $9,209 | +6.8% |
| 2023 | $8,625 | +3.5% |
| 2022 | $8,337 | +4.7% |
Year Built: 1965
1874 Windward Court
Residential
34 Mahlon Court
Residential
1174 Fern Street
Residential
1150 Wake Forest Drive
Residential
1073 Yellowbank Road
Residential