Property Sale
Sale
$66,000
DeedBook 4061, Page 730
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,843 | +5.2% |
| 2024 | $8,406 | +5.8% |
| 2023 | $7,948 | +0.4% |
| 2022 | $7,913 | +4.5% |
Year Built: 1967
1034 Roxbury Lane
Residential
949 Fairview Drive
Residential
329 Barcelona Drive
Residential
63 Yorkshire Drive
Residential
1150 Sylvan Drive
Residential