Property Sale
Sale
$0
DeedBook 5764, Page 21
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,880 | +5.2% |
| 2024 | $11,293 | +13.7% |
| 2023 | $9,932 | +0.4% |
| 2022 | $9,889 | +4.5% |
Year Built: 1985
4 Antiqua Avenue
Residential
617 North End Avenue
Residential
3410 Sandy Place
Residential
624 Baron Street
Residential
11 Cove Point Road
Residential