Property Sale
Sale
$400,000
Sq Ft1,828DeedBook 17803, Page 243Recorded2/27/2020
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,568 | +5.2% |
| 2024 | $9,095 | +12.7% |
| 2023 | $8,069 | +0.4% |
| 2022 | $8,033 | +4.5% |
Year Built: 1965
5 Antiqua Avenue
Residential
29 Bahama Avenue
Residential
2534 Matso Drive
Residential
14 Antiqua Avenue
Residential
5 Anegada Avenue
Residential