Property Sale
Sale
$152,500
DeedBook 4993, Page 210
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,371 | +5.2% |
| 2024 | $8,908 | +15.5% |
| 2023 | $7,715 | +0.4% |
| 2022 | $7,682 | +4.5% |
Year Built: 1962
765 Simmons Drive
Residential
10 Bahama Avenue
Residential
3461 East Thistle Avenue
Residential
23 Cayman Avenue
Residential
6 Bahama Avenue
Residential