Property Sale
Sale
$135,000
DeedBook 4901, Page 496
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,725 | +5.2% |
| 2024 | $7,343 | +16.0% |
| 2023 | $6,328 | +0.4% |
| 2022 | $6,300 | +4.5% |
Year Built: 1970
1098 Westlake Drive
Residential
896 New Jersey Avenue
Residential
1072 Culpepper Drive
Residential
904 Jamesport Drive
Residential
1601 Herbert Road
Residential