Property Sale
Sale
$175,000
DeedBook 10672, Page 369
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,732 | +5.2% |
| 2024 | $6,400 | +4.5% |
| 2023 | $6,125 | +0.4% |
| 2022 | $6,098 | +4.5% |
Year Built: 1973
1134 Wake Forest Drive
Residential
1034 Fairview Drive
Residential
913 New Jersey Avenue
Residential
1100 Vaughn Avenue
Residential
1846 Windward Court
Residential