Property Sale
Sale
$59,500
DeedBook 4224, Page 155
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,570 | +5.2% |
| 2024 | $5,295 | +10.8% |
| 2023 | $4,780 | +0.4% |
| 2022 | $4,759 | +4.5% |
Year Built: 1970
1074 Westlake Drive
Residential
1034 Hazelwood Road
Residential
1058 Bell Street
Residential
1007 Bell Street
Residential
910 Salem Drive
Residential