Property Sale
Sale
$330,000
From:
To:
Sq Ft2,522DeedBook 16488, Page 1494Recorded8/25/2016
From:
To:
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,575 | +5.2% |
| 2024 | $8,151 | -4.2% |
| 2023 | $8,504 | +0.4% |
| 2022 | $8,467 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1961
892 Westminster Drive
Residential
1026 Opal Terrace
Residential
741 Vaughn Avenue
Residential
1106 Fairview Drive
Residential
995 Hazelwood Road
Residential