Property Sale
Sale
$114,691
Sq Ft1,296DeedBook 19387, Page 1379Recorded5/24/2023
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,479 | +5.2% |
| 2024 | $5,209 | -0.0% |
| 2023 | $5,210 | +0.4% |
| 2022 | $5,188 | +4.5% |
Year Built: 1961
820 Westfield Drive
Residential
841 Neville Street
Residential
831 Harvey Road
Residential
877 Egret Drive
Residential
1107 Bell Street
Residential