Property Sale
Sale
$375,000
Sq Ft1,936DeedBook 19061, Page 593Recorded6/9/2022
Year Built: 2018
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,925 | +5.3% |
| 2024 | $6,580 | +6.4% |
| 2023 | $6,183 | +0.4% |
| 2022 | $6,155 | +0.0% |
Year Built: 2018
301 Susquehanna Street
Residential
602 Rio Grande Drive
Residential
202 Rio Grande Dr
Residential
908 Mississippi St
Residential
805 Rio Grande Dr
Residential