Property Sale
Sale
$329,990
From:
To:
Sq Ft2,240DeedBook 18084, Page 1508Recorded10/2/2020
From:
To:
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,042 | +5.3% |
| 2024 | $6,690 | +3.4% |
| 2023 | $6,470 | +0.4% |
| 2022 | $6,441 | +0.0% |
From:
To:
Year Built: 2020
1404 Rio Grande Drive
Residential
1402 Rio Grande Drive
Residential
1408 Rio Grande Drive
Residential
1405 Rio Grande Drive
Residential
1206 Rio Grande Drive
Residential