Property Sale
Sale
$342,500
From:
To:
Sq Ft2,232DeedBook 17281, Page 1427Recorded10/26/2018
From:
To:
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,247 | +5.2% |
| 2024 | $7,840 | +7.2% |
| 2023 | $7,312 | +0.4% |
| 2022 | $7,280 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1967
620 Greenwich Court
Residential
849 Somerset Drive
Residential
584 Princess Court
Residential
654 Montana Drive
Residential
558 Fawn Drive
Residential