Property Sale
Sale
$230,000
DeedBook 10138, Page 1716
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,215 | +5.2% |
| 2024 | $7,809 | +17.6% |
| 2023 | $6,638 | +0.4% |
| 2022 | $6,609 | +4.5% |
Year Built: 1960
991 Westminster Drive
Residential
22 East Drive
Residential
923 Tanglewood Road
Residential
535 Lloyd Road
Residential
1173 Laurel Drive
Residential