Property Sale
Sale
$291,000
From:
To:
Sq Ft1,470DeedBook 16762, Page 1657Recorded6/8/2017
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,778 | +5.2% |
| 2024 | $5,492 | +8.4% |
| 2023 | $5,065 | +0.4% |
| 2022 | $5,043 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1986
586 Peter Avenue
Residential
1012 Twin Oaks Drive
Residential
1627 Adams Avenue
Residential
305 Longfellow Avenue
Residential
510 Midship Drive
Residential