Property Sale
SaleMulti
$258,000
DeedBook 11087, Page 1146
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,623 | +5.2% |
| 2024 | $6,296 | +0.3% |
| 2023 | $6,278 | +0.4% |
| 2022 | $6,250 | +4.5% |
Year Built: 1966
880 Westminster Drive
Residential
8 Spring Street
Residential
825 Regency Court
Residential
848 Ocean View Drive
Residential
1003 Twin Oaks Drive
Residential