Property Sale
Sale
$365,000
DeedBook 12031, Page 1866
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,610 | +5.3% |
| 2024 | $7,230 | +13.6% |
| 2023 | $6,367 | +0.4% |
| 2022 | $6,339 | +4.5% |
Year Built: 1952
1630 Lena Avenue
Residential
51 Dugan Lane
Residential
1730 Old Freehold Road
Residential
1935 New Hampshire Avenue
Residential
1694 Old Freehold Road
Residential