Property Sale
Sale
$140,000
DeedBook 5311, Page 694
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,636 | +5.3% |
| 2024 | $7,255 | +5.0% |
| 2023 | $6,912 | +0.4% |
| 2022 | $6,882 | +4.5% |
Year Built: 1961
72 Sunset Avenue
Residential
18 Froriep Lane
Residential
1774 New Hampshire Avenue
Residential
245 Edgemere Drive
Residential
1953 Cherryvale Court
Residential