Property Sale
Sale
$105,000
DeedBook 12010, Page 366
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,500 | +5.3% |
| 2024 | $2,375 | +53.8% |
| 2023 | $1,544 | +0.4% |
| 2022 | $1,537 | +4.5% |
Year Built: 1965
12 St Moritz Place
Residential
11 Newport Place
Residential
4 Berkshire Court
Residential
2229 Yorktowne Blvd
Residential
20 St Moritz Place
Residential