Property Sale
Sale
$72,000
DeedBook 4581, Page 971
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,407 | +5.3% |
| 2024 | $2,287 | +42.4% |
| 2023 | $1,606 | +0.4% |
| 2022 | $1,599 | +4.5% |
Year Built: 1965
19 Saratoga Place
Residential
2051 Yorktowne Blvd
Residential
2277 Hovsons Blvd
Residential
53 Yellowstone Drive
Residential
2189 Hovsons Blvd
Residential