Property Sale
Sale
$60,500
From:
To:
Sq Ft828DeedBook 17235, Page 1374Recorded9/11/2018
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,154 | +5.3% |
| 2024 | $2,996 | +35.5% |
| 2023 | $2,211 | +0.4% |
| 2022 | $2,201 | +48.0% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1965
4 Pocono Place
Residential
2305 Yorktowne Blvd
Residential
2244 Hovsons Blvd
Residential
2236 Hovsons Blvd
Residential
56 Berkshire Court
Residential