Property Sale
Sale
$52,900
DeedBook 5067, Page 801
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,511 | +5.3% |
| 2024 | $2,385 | +39.6% |
| 2023 | $1,709 | +0.4% |
| 2022 | $1,701 | +4.5% |
Year Built: 1965
10 Caribbean Court
Residential
2084 Yorktowne Blvd
Residential
3 Catalina Court
Residential
1993 Yorktowne Blvd
Residential
8 St Moritz Place
Residential