Property Sale
Sale
$63,000
DeedBook 15336, Page 538
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,412 | +5.2% |
| 2024 | $2,292 | +43.4% |
| 2023 | $1,599 | +0.4% |
| 2022 | $1,592 | +4.5% |
Year Built: 1966
24 Monte Carlo Drive
Residential
8 Monte Carlo Drive
Residential
106 Parisian Drive
Residential
85 Parisian Drive
Residential
29 Allaire Drive
Residential