Property Sale
Sale
$105,000
DeedBook 11495, Page 265
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,573 | +17.3% |
| 2024 | $2,194 | +52.3% |
| 2023 | $1,441 | +0.5% |
| 2022 | $1,434 | -11.0% |
Year Built: 1968
13 Allaire Drive
Residential
1981 Yorktowne Blvd
Residential
49 Palisades Drive
Residential
12 Catskill Court
Residential
24 Allaire Drive
Residential