Property Sale
Sale
$80,000
From:
To:
Sq Ft1,072DeedBook 16142, Page 1026Recorded7/23/2015
From:
To:
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,370 | +5.2% |
| 2024 | $2,252 | +30.3% |
| 2023 | $1,729 | +0.4% |
| 2022 | $1,721 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1966
1948 Yorktowne Blvd
Residential
85 Parisian Drive
Residential
1953 Yorktowne Blvd
Residential
53 Parisian Drive
Residential
106 Parisian Drive
Residential