Property Sale
Sale
$200,000
Sq Ft1,000DeedBook 18385, Page 107Recorded3/25/2021
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,103 | +5.3% |
| 2024 | $3,898 | +84.9% |
| 2023 | $2,108 | +0.5% |
| 2022 | $2,096 | +5.7% |
Year Built: 1968
11 Mt Nebo Lane
Residential
2014 Hovsons Blvd
Residential
2030 Hovsons Blvd
Residential
1876 Mt Juliano Lane
Residential
1938 Hovsons Blvd
Residential