Property Sale
Sale
$118,000
DeedBook 12261, Page 729
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,846 | +5.3% |
| 2024 | $2,704 | +62.8% |
| 2023 | $1,661 | +0.4% |
| 2022 | $1,654 | +4.5% |
Year Built: 1968
2045 Hovsons Blvd
Residential
19 Catskill Court
Residential
7 Catskill Court
Residential
15 Niagara Drive
Residential
19 Niagara Drive
Residential