Property Sale
Sale
$100,000
DeedBook 15168, Page 386
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2017 | $1,307 | +6.3% |
| 2016 | $1,230 | -14.4% |
| 2015 | $1,437 | -23.9% |
| 2014 | $1,889 | -9.4% |
Year Built: 1968
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.