Property Sale
Sale
$85,000
DeedBook 11167, Page 557
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,085 | +5.3% |
| 2024 | $2,931 | +33.9% |
| 2023 | $2,188 | +0.4% |
| 2022 | $2,179 | +4.5% |
Year Built: 1968
1865 Yorktowne Blvd
Residential
7 Catalina Court
Residential
2277 Mt Hope Lane
Residential
1913 Mt Carmel Blvd
Residential
1946 Hovsons Blvd
Residential