Property Sale
Sale
$132,000
From:
To:
Sq Ft1,072DeedBook 16901, Page 234Recorded10/12/2017
From:
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,747 | +5.8% |
| 2024 | $2,598 | +50.9% |
| 2023 | $1,721 | +0.4% |
| 2022 | $1,714 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1968
21 Palisades Drive
Residential
2062 Hovsons Blvd
Residential
2066 Hovsons Blvd
Residential
10 Niagara Drive
Residential
1859 Hovsons Blvd
Residential