Property Sale
Sale
$200,000
Sq Ft1,000DeedBook 19856, Page 1890Recorded11/22/2024
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,147 | +6.5% |
| 2024 | $2,015 | +49.2% |
| 2023 | $1,351 | -0.9% |
| 2022 | $1,363 | +5.7% |
Year Built: 1968
64 Palisades Drive
Residential
32 Mt Matterhorn Lane
Residential
1876 Mt Juliano Lane
Residential
1908 Mt Juliano Lane
Residential
79 Mt Matterhorn Lane
Residential