Property Sale
Sale
$181,500
DeedBook 14152, Page 1644
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,634 | +5.8% |
| 2024 | $2,490 | +59.0% |
| 2023 | $1,566 | +0.5% |
| 2022 | $1,558 | +5.3% |
Year Built: 1968
1944 Mt Carmel Blvd
Residential
1871 Mt Juliano Lane
Residential
19 Mt Logan Lane
Residential
1930 Mt Juliano Lane
Residential
1840 Mt Juliano Lane
Residential