Property Sale
Sale
$380,000
Sq Ft1,092DeedBook 19888, Page 1627Recorded12/30/2024
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,503 | +5.2% |
| 2024 | $2,378 | +36.2% |
| 2023 | $1,746 | +0.4% |
| 2022 | $1,738 | +4.5% |
Year Built: 1968
28 Mt Fairweather Lane
Residential
1815 Mt Everest Lane
Residential
1738 Yorktowne Blvd
Residential
1897 Hovsons Blvd
Residential
2176 Mt Hood Lane
Residential