Property Sale
Sale
$54,000
DeedBook 5364, Page 247
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,574 | +5.2% |
| 2024 | $2,446 | +50.6% |
| 2023 | $1,624 | +0.4% |
| 2022 | $1,617 | +4.5% |
Year Built: 1968
1837 Mt Juliano Lane
Residential
19 Mt Matterhorn Lane
Residential
1823 Mt Idenburg Lane
Residential
41 Palisades Drive
Residential
45 Palisades Drive
Residential