Property Sale
Sale
$105,000
From:
To:
Sq Ft1,000DeedBook 15745, Page 882Recorded2/14/2014
From:
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,072 | +5.3% |
| 2024 | $2,918 | +70.3% |
| 2023 | $1,714 | +0.4% |
| 2022 | $1,706 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1968
23 Mt Kilimanjaro Lane
Residential
55 Mt Matterhorn Lane
Residential
91 Mt Matterhorn Lane
Residential
40 Mt Dashan Lane
Residential
2029 Mt Carmel Blvd
Residential