Property Sale
Sale
$0
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2008 | $85 | +2.6% |
| 2007 | $83 | +8.0% |
| 2006 | $76 | +1.3% |
| 2005 | $75 | +2.8% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.