Property Sale
Sale
$269,999
Sq Ft1,000DeedBook 19067, Page 1032Recorded6/15/2022
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,729 | +5.2% |
| 2024 | $2,593 | +70.5% |
| 2023 | $1,521 | +0.5% |
| 2022 | $1,513 | +5.3% |
Year Built: 1968
47 Mt Matterhorn Lane
Residential
1933 Mt Carmel Blvd
Residential
1788 Hovsons Blvd
Residential
3 Mt Kilimanjaro Lane
Residential
1888 Mt Juliano Lane
Residential