Property Sale
Sale
$110,000
DeedBook 14189, Page 943
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,652 | +5.8% |
| 2024 | $2,507 | +67.6% |
| 2023 | $1,496 | +0.5% |
| 2022 | $1,488 | +5.3% |
Year Built: 1968
1841 Hovsons Blvd
Residential
1766 Yorktowne Blvd
Residential
1853 Mt Juliano Lane
Residential
23 Key West Court
Residential
2157 Mt Carmel Blvd
Residential