Property Sale
Sale
$132,500
From:
To:
Sq Ft1,000DeedBook 16442, Page 279Recorded7/8/2016
From:
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,844 | +5.3% |
| 2024 | $2,702 | +57.0% |
| 2023 | $1,721 | +0.4% |
| 2022 | $1,714 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1968
16 Mt Nebo Lane
Residential
28 Key West Court
Residential
2028 Mt Carmel Blvd
Residential
2009 Mt Carmel Blvd
Residential
2005 Mt Carmel Blvd
Residential