Property Sale
Sale
$325,000
Sq Ft1,000DeedBook 19633, Page 1944Recorded3/19/2024
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,447 | +5.3% |
| 2024 | $3,275 | +35.0% |
| 2023 | $2,426 | +0.4% |
| 2022 | $2,415 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1968
1844 Mt Juliano Lane
Residential
2173 Mt Carmel Blvd
Residential
2136 Mt Hood Lane
Residential
14 Mt Ararat Lane
Residential
2169 Mt Hood Lane
Residential