Property Sale
Sale
$138,000
DeedBook 14125, Page 417
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,750 | +5.3% |
| 2024 | $3,562 | +37.3% |
| 2023 | $2,595 | +9.6% |
| 2022 | $2,368 | +4.5% |
Year Built: 1968
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.