Property Sale
Sale
$115,000
DeedBook 14176, Page 784
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,214 | +5.3% |
| 2024 | $3,053 | +31.3% |
| 2023 | $2,326 | +0.4% |
| 2022 | $2,315 | +4.5% |
Year Built: 1968
1864 Hovsons Blvd
Residential
107 Mt Matterhorn Lane
Residential
72 Mt Fairweather Lane
Residential
20 Mt Fairweather Lane
Residential
1961 Mt Carmel Blvd
Residential