Property Sale
Sale
$215,000
Sq Ft1,000DeedBook 17632, Page 1537Recorded10/4/2019
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,708 | +5.3% |
| 2024 | $3,523 | +43.2% |
| 2023 | $2,461 | +0.4% |
| 2022 | $2,450 | +4.5% |
Year Built: 1968
1896 Hovsons Blvd
Residential
1876 Mt Juliano Lane
Residential
1645 Yorktowne Blvd
Residential
1698 Yorktowne Blvd
Residential
15 Mt Logan Lane
Residential