Property Sale
Sale
$227,000
Sq Ft1,000DeedBook 18829, Page 563Recorded12/20/2021
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,780 | +5.2% |
| 2024 | $2,642 | +76.6% |
| 2023 | $1,496 | +0.5% |
| 2022 | $1,488 | +5.3% |
Year Built: 1968
1677 Yorktowne Blvd
Residential
77 Mt Fairweather Lane
Residential
1872 Hovsons Blvd
Residential
2133 Mt Hood Lane
Residential
15 Mt Logan Lane
Residential