Property Sale
Sale
$69,500
DeedBook 5499, Page 918
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,368 | +5.8% |
| 2024 | $2,237 | +49.8% |
| 2023 | $1,494 | +0.5% |
| 2022 | $1,486 | +5.3% |
Year Built: 1968
2148 Mt Carmel Blvd
Residential
2149 Mt Carmel Blvd
Residential
1774 Yorktowne Blvd
Residential
80 Mt Fairweather Lane
Residential
25 Mt Gannet Lane
Residential